IPHON 6 GOLD 16GB

Shitet nga: Iphone 09 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

890 EUR

Komuna: Tiranë
IPHON 6 PLUS ESHTE 16 GB NGJYRA GOLD. ESHTE BLERE NE GJERMANI ESHTE I RI NE KUTI DHE ME GARANCI PUNON ME CDO LLOJ KARTE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim