Huawei honor 3c

Shitet nga: win 10 Qer 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Huawei honor 3c! nje nder smartphone me te mirete momentit dhe me nje cmim super te arsyeshem! 2jav i prdorur, ne gjendje super te mire!
te interesuarit te dergojn e-mail ne : win-xxl@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim