Huawei ascend p6

Shitet nga: huawei 11 Tet 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet huawei ascend p6 ne.gjendje.super perfekte shum.pak i perdorur.
Eshte nje nga me ne ze.te momentit dhe me ptmomentiparametra super.
Pprocesor quad core 1.5
Ram 2 gb
Memorje 8 gb internal ( sd card up to 64 gb )
Ekrani 4.7 iinc
Android 4.4.2 kitkat
Ngjyra e bardhe

http://m.gsmarena.com/huawei_ascend_p6-5467.php

Cmimi 250€

Garanci 2 vjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim