Htc one x 16 gb

Shitet nga: Htc 27 Gsh 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes htc one x 16 gb i bardhe, quad core, 1 gb ram, esht shum pak i perdorur me qese ne ekran dhe me kase mbrojtese, vjen bashk me kutine e vet, shitet ose nderrohet me nokia lumia 920
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim