Htc one x (white)

Shitet nga: htc 09 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes htc one x 16 gb i bardhe, quad core, 1 gb ram, esht shum pak i perdorur me qese ne ekran dhe me kase mbrojtese, nk ka asnje shenj perdorimi, vjen bashk me kutine e vet, kontankt tjeter:0685888247
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim