Htc one m7 I kuq

Shitet nga: endri 21 Gsh 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire sic tregohet dhe ne foto, e kam sjelle nga Amerika. Ju lutem me kontaktoni ne Whatsapp ose Viber +12816364483 nqs nuk keni athere dergoni email ne endri_3107@hotmail.com (do ju dergoj video) . Kujdes !!! Vetem ne rast te mungeses se Whatsapp app Viber dhe email mund te merrni kete numer ne tel qe eshte kushuriri im 0696692800
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim