Htc my touch 4g

Shitet nga: Endri 09 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 LEK

Komuna: Tiranë
HTC I shpejte e cilesor. Telefoni ka perdorim te dukshem te jashtem por ama eshte shume I forte dhe per cmimin eshte okazion. Kontaktoni ne Whatsapp ne +12816364483 ose Viber, ne mungese te ketyre te dyjave kontaktoni ne kete numer 0696692800 te kushuririt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim