Htc One M8 Gri

Shitet nga: indrit 13 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Htc One M8 Ngjyre gri i perdorur por ne gjendje te mire. Eshte versioni i t-mobile usa me memorje te brendshme 32gb. Ka shenja perdorimi ne pjeset anesore dhe te pasme te telefonit, ndersa ekrani eshte ne gjendje perfekte me qese mbrojtese. Shikoni fotot per te pare gjendjen e telefonit. Per me shume informacione mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/htc_one_(m8)-6074.php

Cmimi 350euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim