Htc One M7 blu

Shitet nga: indrit 19 Dhj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Shes HTc One M7 32gb blu i perdorur por ne gjendje shume te mire...I sapo ardhur nga USA (origjinal i at&t), i zhbllokuar me te gjith kartat sim...Perfshihet telefoni, karikuesi dhe fisha...Per me shume info vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/htc_one-5313.php

Cmimi 230euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim