Htc HD7 16gb ne gjendje te shkelqyer

Shitet nga: Htc 29 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet htc hd7 16gb windows phone ekran 4.3'' kamer 5mp unlocked.
Cmimi 80 mij leke te vjetra
Telefoni esht ne gjendje perfekte pune dhe i mbajtur mire.
Shoqerphet me karikues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim