HTC SENSE

Shitet nga: Fatmir N 07 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: HTC
Modeli: Sensation
shes htc sense ne gjendje te mire
kam blere celular tjeter dhe nuk me hyn ne pune .??
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim