HTC one S

Shitet nga: Lenci 27 Gsh 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

185 LEK

Komuna: Tiranë
Telefon fantastik super i holle dhe praktik.telefoni eshte ne gjendje shume te mire, ka ca shenja perdorimi por jane te paperfillshme ekrani eshte i paster pa asnje gervishtje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim