HTC desire v

Shitet nga: ledi 24 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Shes HTC desireV I zi, ekran 4" ,procesor snapdragon, ram 512, kamera 5mp, sound beatsaudio. Pothuaj se I ri, bateria mban dy dite. Bashke me tel do te merrni karikus, fish kompjutri, kufje, memori sd 2Gb dhe nje cover I zi +protector per ekranin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim