HTC One X 32gb

Shitet nga: Kaci 23 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 500 LEK

Komuna: Tiranë
Htc one x 32 gb shum i paster pa gervishtje 1.5 quatcore 1gb ram .. bardh me gjith karikues dhe fisha..esht ne gjendje prefekte dhe versionin e ri te Android ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim