HTC One X -I Ri(i sapoardh nga Gjermania) 8MP ca..

Shitet nga: Andi 06 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte i sapoardh nga Gjermania, eshte I RI, ne kuti.
Telefoni eshte shum i shpejte, nje nder 3 smartphonat me te mire te HTC dhe nder me miret ne treg.
Te dhenat e telefonit:
Ekrani - 4.7" , 1280*720 pixels, 312 ppi density pixels
Kamera primare- 8MP ,autofocus, flash
Video - 1080P , Full HD,
K. Sekondare - 1.3 MP,
Memoria- 32GB,
RAM - 1 GB,
Procesori - 1.5 GHz quad core,
Android- 4.2.2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim