HTC One M7

Shitet nga: Xhadi 01 Dhj 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet HTC One M7 i zi ne gjendje perfekte. Me kuti dhe karikues.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim