HTC One M7 32GB Factory Unlocked

Shitet nga: HTC 09 Dhj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje perfekte,praktikisht pa asnje gervishtje ne ekran dhe pjesen e pasme. I zhbllokuar per te gjitha kartat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim