HTC One M7 32GB Factory Unlocked

Shitet nga: HTC 03 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

34 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje perfekte. Me kuti dhe aksesore. I sapoardhur nga Usa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim