HTC One (M8), te rinj ne kuti, ngjyre gri

Shitet nga: Mobile Zone 20 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Tiranë
HTC One (M8), te rinj ne kuti, ngjyre gri dhe gold.
Ekran 5.0", memorje e brendshme 16GB, RAM 2GB, kamera Dual 4 MP, 2688х1520 pixels, autofocus, dual-LED (dual tone) flash, kamera ballore 5MP, procesor Quad-core 2.3 GHz Krait 400, sistem operativ Android OS, v4.4.2 (KitKat).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim