HTC ONE

Shitet nga: CTS 17 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
HTC ONE, 32 Gb, i blere ne gjermani, i zhbllokuar
Gjendje perfekte,
Pak i perdorur
Ngjyre i zi, me te gjitha aksesoret dhe kutine

CTS (Computer Telecommunication Solutions)

Rr. Petronini Luarasi(Mihal grameno),
50m mbi Shkollen e Baletit ne drejtim te Minibashkise 1/2,ne katin e pare te klinikes Dermolife.

Tel: +35569 55 99 555
email: info@cts.al
web: cts.al
https://www.facebook.com/CTSFaqjaZyrtare?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim