HTC ONE X(Gjendje perfekte)

Shitet nga: Kristi 07 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet HTC One X ngjyre Gri dhe te bardhe,origjinal me sistem android
Version Amerikan,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Telefoni eshte ne gjendje perfekte gati si i ri
vjen se bashku me karikusin dhe fishen e vet origjinale

Telefoni eshte me ekran 4.7 inch Super LCD 3
Shume i shpejte pa asnjelloj ngecje ne sistem
Me Android te Fundit 4.2.2 Jelly Bean per programet me te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim