HTC ONE-S

Shitet nga: ilir 16 Tet 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte i ardhur nga USA i zhbllokuar dhe ne gjendje shume te mire pa asnje lloj demtimi. Ngjyre gri metalizoato 4.7 inc me karikus , kellef .dhe xham mbrojtes. Kamera 8 megapixel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim