HTC ONE S 16gb 4G OKAZION pa asnje gervishtje

Shitet nga: grand 18 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
shitet htc one s ne gjendje shum te mire pa asnje gervishtje ngjyr i zi mat .. 16-Gb.. camera full hd 8mp ...internet 4g ...mban bateri me 4g on gjithe diten ...me 4g off 2 dite bateri .. ka cipe mbrojtse ekrani dhe kllef origjinal i zi 20000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim