HTC EVO 3D

Shitet nga: Gysi 28 Gsh 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Htc evo 3d telefoni ka disa te gervishtura te vogla ne pjeset anesore eshte ne gjendje shume te mire
pune. punon me cdo lloj karte kamera paresore eshte 5 megapiksel dhe kamera secondare 2 megapiksel si dhe ben foto
dhe video ne 3D. cmimi 170 mije lek te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim