HTC Desire Eye 16gb i ri ne qese

Shitet nga: Taulant 17 Dhj 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Tiranë
Kam 2 htc desire eye te pahapur ne qese.ky model ka 3 jave qe ka dale ne market por nuk gjenden ne shtete te tjere te botes pasi eshte model shume i ri.kam te dy ngjyrat e mundshme te bardhe me shirit te kuq dhe blu me blu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim