HTC 4G LTE

Shitet nga: Mohammad Kalid 11 Qer 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ne kemi një HTC M8 e në magazinë për shitje. krejt të re, 100% autentike dhe origjinale, e mbyllur me pajisje të plotë brenda kuti. i hapur plotësisht dhe vjen me 12 muaj garanci.

Njoftim: blej 2 merrni 1 pa pagesë

Blerësit me interes duhet të na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim