Google TV Logitech Revue (android honeycomb 3.1)

Shitet nga: Ermal 25 Krr 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pershendetje

Shes nje paisje nga google, Google Tv Logitech Revue me sistem operativ android honeycomb 3.1. Paisja lidhet me tv ose me cdo ekran tjeter dhe e transformon ate ne nje qender multimediale interneti, ka nje tastier te vogel wireless dhe esht shum e thjesht per tu perdorur. Ka hyrje dhe dalje hdmi, lidhje wireless, 2 vende per lidhje usb, sic duken edhe ne foto. Çmimi eshte 10.000 lek

Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim