Galaxy tab 2 mini gt3110 dhe galaxy jang gt ..

Shitet nga: tiran 20 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
galaxy tab 2 mini samsung pa sim kart 4g i perdorur ne gjendje te mir. dhe galaxy jang samsung i ri celular.cemimet tableti 15000 lek celulari 7500lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim