Galaxy s4 i9505

Shitet nga: Galaxy s4 01 Dhj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Tiranë
shes nje galaxy s4 i9505 i ardhur nga italia ..i blere ne itali ka akoma garancine ...i perdorur afersisht 2 muaj ...eshte versioni me i mire i s4 i9505 qe suporton 4g , e vjen me cpu snapdragon ..me version 4.4.2 kitkat dhe behet update me 5.0 lollipop ...ka dhe kutine me aksesoret nuk ka goditje apo gervishtje sepse eshte mbajtur me gomine gjithmone dhe me screenprotector .. cmimi 260 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim