Galaxy&i phone

Shitet nga: marini 25 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Blej galaxy dhe i phone per pjese ose ne gjendje pune .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim