Galaxy SII PLUS BLU

Shitet nga: Galaxy 01 Dhj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje te mire jepet bashke me karikues dhe kufje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim