Galaxy S5

Shitet nga: emri 08 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Samsung Galaxy s5

Modeli me i ri
Prodhim Korea per treg Arab
Kualiteti Dubai 99%
Sensorat me dor, sy, ajr plus perde sensor posht-lart
Kamer para dhe mbrapa kualitative
4berthama
1.6 gigaherz shpejtesi
2giga ram
16 giga memorie te brendshme
Wi-Fi version te shpejt 2014
Android KitKat 4.4.2
Programat : Facebook Messenger Skype whatsapp tango instagram temple run Youtube etj.
Paisjet percjellse Charger Degjuese Kablo PC

Ngjyrat: E BARDHE - E ZEZE( teget) - GOLD (black/white)

Per te tjera info dhe blerje

0682735115
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim