Galaxy S4 i bardhe

Shitet nga: Ggggg 11 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 LEK

Komuna: Tiranë
Ne gjendje perfekte.nuk ka asnje gervishtje.me te gjitha aksesoret dhe kutin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim