GALAXY S5 I RI 2vite garanci (NDRRIM ME IPHONE 5..

Shitet nga: galaxy 14 Tet 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Tiranë
TELEFONI ESHTE BLERE TEK SHPRESA AL PARA 2 MUAJSH POR SHITET PER ARSYE MOSPELQIMI TE KETIJ TELEFONI. ESHTE I RI ESHTE HEQUR NGA KUTIA VETEM PER PROVE 2 DITORE DHE SESHTE PERDORUR ME. DMTH PER 550 MIJ LEK BLEN SAMSUNG GALAXY S5 ME KUTINE E VET SIC ESHTE PRODHUAR SI DHE GARANCINE 2VJECARE.
OSE NDERROHET ME IPHONE 5S GOLD QE TE JETE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim