GALAXY S3 I ZI 16GB "SI I RI"

Shitet nga: 1234 25 Nën 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Tiranë
TELEFONI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI I RI
SHOQEROHET ME KUFJE DHE KARIKUES
ANDROID 4.3
16GB MEMORJE
HAP CDO KARTE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim