Flm merrjep u shittttt .....Iphone 4

Shitet nga: Kristi 11 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes iphone 4 16gb i bardh pa asnje difekt
Bateri mban ,punon me te gjith numrat si brenda dhe jasht shqiperie .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim