Flm merrjep, u shit Htc one M8 16gb

Shitet nga: Htc one M8 16 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Shes htc one m8 16gb, 1 muaj e 10 dit i perdorur, ska nevoj per rreklame, akoma ka edhe mbi 10 muaj garanci.
Smartphoni me i mire i vitit 2014. Shoqerohet me te gjithe aksesoret perkates origjinale, kutine, gomine mbrojtese dhe fleten e garancise. Ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim