ElementCase per iphone 5/5s,35 euro

Shitet nga: Niku 03 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Tiranë
Kase e vecante dhe e shtrenjte.Ka kushtuar 200 dollar.


Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189?ref=hl

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim