Doogee dg550

Shitet nga: doogee dg550 28 Nën 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
doogee dg550 i blere 160euro shitet per 130euro.Ceulari eshte me dy karta.Si i ri ne gjendje te shkelqyer.Ka dhe nje vit garanci.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim