Coolpad 7320 octacore. dual sim

Shitet nga: Ervin 23 Qer 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Coolpad 7320 octacore. Antutu 32000.
Firma Coolpad eshte e 6 ne bote per celulare.
Telefoni eshte si i ri tre muaj I perdorur vetem nga une.I mbajtur me kellef.
Celulari ka keto parametra: Ekrani 5.5 inch Hd tip Ips LCD rezolucioni 1280 me 720. Procesor mtk 6592 octacore me 8 berthama x 1.7 ghz ,ram 1giga, memorie e brendshme 8 giga.Pranon micro sd deri 32 giga.Kamera kryesore eshte 13 megapixel me sensor Sony,video full Hd kamera dytesore 2 megapixel.Eshte me dy karta sim te dyja 3g. Eshte super i shpejte ne internet hspa+ dhe hap te gjitha lojrat pasi ka gpu Mali 450 700 mhz. Bateria shume e mire 2500 mah mban dy dite perdorim normal.Bashke me cel edhe nje kellef e dy mbrojtese ekrani.Cmimi I diskutueshem.

Dergoni sms te nr 0692594361 ose telefononi.

Cel. : 0692594361
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim