Celular

Shitet nga: beni 31 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 LEK

Komuna: Tiranë
tex shes iphone 5s 32giga i bardh ardhur nga amerika shum i paster thuajse si i ri shoqerohet me kutin dhe aksesoret origjinal cmimi 570 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim