CAT caterpillar B15 phone

Shitet nga: andi 05 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Tiranë
cat B15 - telefon me 2 karta, vetem 1 jave i perdorur , me kuti,karikus,kufje. eshte ne gjendje shume te mire. eshte nje telefon kundra ujit dhe gjithashtu shume i forte .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim