CAT B15 SMARTPHONE Ctepilar (OKAZION !!!!)

Shitet nga: TANI 07 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
CAT B15 SMARPHONE Eshte nje nga telefonat me te fort ne treg po erdhe shum i zgjuar me sistemin ANDROID 4.1 JELLY BEAN CAT B15 esht rezistent ndaj ujit dhe ndaj perplasjeve . Te dhenat : Dual Sim (me 2 karta ) Procesori 1GHz Dual Core RAM 512 Memorie e brendshme 4GB pranon kart memorje deri ne 32GB Me dy kamera, perpara 5MP Pas VGA Compliant Standards IP67 Mobile Broadband Generation 3G Nderrohet me IPHONE 4 SAMSUNG GALAXY 2.3.4 OSE HTC ONE celulari esht pak i perdorur po pa asnje difekt esht ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim