Bold9900

Shitet nga: blackberry 23 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet bold 9900 I zi pak I perdorur.shitet ose nde rrohet me tel tjeter.cel ska asnje problem dhe eshte nder cel me te mire qe ka blackberry.shitet per arsyje mosperdorimi factory unlock.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim