Blej blackberry factory unlock

Shitet nga: Blackberry 11 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj te blej blackberry factory unlock.sms
Vetem sms dhe me thoni modelin dhe cmimin.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim