Blackberry

Shitet nga: shitsi 25 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Shes blackberry curve ne gjendje te mire pune ka Wi Fi kap rrjet 3G ka memorie 512 MB si tel por mund ti vendosesh edhe Card memory eshte i zhbllokuar per te gjithe numrat dhe mund te shkarkosh program te ndryshme me WI FI si whats up, viber etj. Cmimi 70 mije lek (te vjetra) i Dishkutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim