Blackberry curve

Shitet nga: blackberry 24 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes blackberry curve ne gjendje te mire pune ka Wi Fi kap rrjet 3G ka memorie 512 MB si tel por mund ti vendosesh edhe Card memory eshte i zhbllokuar per te gjithe numrat dhe mund te shkarkosh program te ndryshme me WI FI si whats up, viber etj. Cmimi 70 mije lek (te vjetra) i Dishkutueshem. Ju lutem kontaktoni para ores 13:00 se pastaj jam i zene flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim