Blackberry curve

Shitet nga: rezarti 24 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Tiranë
Shes blackberry curve ne gjendje te mire pune ka Wi Fi kap rrjet 3G ka memorie 512 MB si tel por mund ti vendosesh edhe Card memory eshte i zhbllokuar per te gjithe numrat dhe mund te shkarkosh program te ndryshme me WI FI si whats up, viber etj. Cmimi 60 euro i Dishkutueshem. Ju lutem kontaktoni para ores 13:00 se pastaj jam i zene flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim