Blackberry bold 9930

Shitet nga: blackberry bold 9930 04 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Tiranë
She's ose nderroj blackberry bold 9930 . Cel.eshte I majtshem ,mban dy dite bateri,internetin e hap me opera mini dhe ofert 800 lekshe...nuk ka asnji problem pervecse ka marre pak pluhur nga njera ane e telit....cmimi eshte I padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim