Blackberry Torch 9800

Shitet nga: Skerd 08 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Blackberry Torch 9800 i zi i perdorur. Telefoni ka shenja perdorimi. 4 GB memorie te veten, 5Mpx Camera me Flash, Tastiere QWERTY te plote + ekran me Touch, bateria i mban 3 dite ne perdorim normal, shume i pershtatshem per personat qe shkruajne shume SMS ose WhatsApp gjithashtu dhe kualitet shume te larte degjimi. Telefoni vjen me karikues dhe USB Cable. Per cdo gje tjeter telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim